top of page

INVELT RALLY Pačejov

V prvním říjnovém víkendu 1-3.10. 2021 se konal 42 ročník INVELT RALLY Pačejov. Posádky a jejich techniku tentokrát prověřily tratě v okolí obcí Horažďovice, Čečelovice, Třebohostice a samozřejmě v okolí Pačejova.


Do Pačejova se sjelo 113 posádek. Naše posádka Marek Vlček a Tomáš Plachý se svým vozem Škoda Fabia R5 a číslem 35 samozřejmě nesměli chybět.


Před samotným závodem Marka s Tomášem čekala ještě technická přejímka a v pátek 1.10.2021 absolvovali Shakedown, který se jel od 16:30h v Malém Boru v Třebomyslicích.

V sobotu a v neděli už čekaly na Marka s Tomášem dva plnohodnotné závodní dny v kterých měli před sebou 141 km, které byly rozděleny do 14 rychlostních zkoušek převážně s asfaltovým povrchem, který místy střídala šotolina.


Po celou dobu závodu si Marek s Tomášem vedli velice dobře než přišla 11 rychlostní zkouška, kde narazili do betonového antikatu a následně vyjeli z tratě. Tato chyba je bohužel stála drahocenné vteřiny. Naštěstí k poškození vozu nedošlo a tak mohli v závodu pokračovat.


Marek s Tomášem úspěšně Rally Pačejov dokončili a umístili se celkově na 17 místě a ve své třídě obsadili 12 místo.

Za náš tým rovněž absolvovala Rally Pačejev Pavlína Tydláčková se svým splolujezdcem Markem Šotnerem. Pavlína s Markem si domů odvezli dva poháry za 2 místo ve třídě a první místo v dámské kategorii.


Děkujeme našim reklamním partnerům.


KRESTA RACING děkujeme za perfektní servis a zázemí.


A v neposlední řadě velký dík našim fanouškům za věrnost, přízeň a podporu.Comments


bottom of page