top of page

17. ročník RENTOR – PARTR RALLY VSETÍN 2021

Valaško ožilo o víkendu rallysportem. V sobotu 30.10 2021 se tam uskutečnil 17. ročník Rentor – Partr Rally Vsetín 2021.

Celkem se na start závodu postavilo 73 posádek.

Na posádky čekala kompletní trať s délkou necelých 138 km. Závodilo se na třech úsecích, shodně ve dvou průjezdech (celkem 66,64 km). Posádky absolvovaly rychlostní zkoušky Hošťálková, Semetín a Jabloňová.

Naše posádka Marek Vlček a Tomáš Plachý a na jejich voze Škoda Fabia R5 pro tento závod číslo 10.

Marek s Tomášem se postavili na start první rychlostní zkoušky něco málo po deváté hodině.

Rychlostní zkoušky byly posazeny do krásného prostředí Valašska, byly však náročné v určitých úsecích velice rychlé.

Pořadatelé vyhradili pro diváky velice atraktivní místa k podívaní a do toho krásné podzimní počasí.

Marek s Tomášem si závod velice užili a cílovou páskou projeli okolo 15 hodiny celkově na 17 místě a ve své třídě P2+ na místě 8.

Soutěž byla posledním závodem Rallysprintu Série, Poháru 2+ a České Trofeje v rally HA.